ANAYASA & İDARE & İDARİ YARGILAMA HUKUKU 1. BASI
AHMET YİĞİT
Sayfa Sayısı 512 Yayınevi İkinci Sayfa Fiyatı 30 TL
ISBN Numarası 978-605-4655-99-1 Basım Yılı 2015
Açıklamalar

"Her bilgi değil, gerektiği karar bilgi" sloganıyla çıkan kitabımız, başta KPSS olmak üzere KPSS düzeyindeki sınavlarda sorulan Anayasa & İdare ve İdari Yargılama Hukuku sorularına hazırlık amacıyla yazılmıştır.

Piyasada çok sayıda sınavlara yönelik Anayasa ve İdare & İdari Yargılama Hukuku Kitabı mevcuttur. Fakat bunların pek çoğu, bu derslerin tüm konularını en ince detayına kadar ele almakta ve binlerce sayfalık hacimleriyle okuyucuya temel hedefi olan sınavlar için elzem olmayan bilgileri vererek bu yönüyle temel hedef olan sınavlara hazırlık amacından sapabilmektedir.

Elinizdeki kitap, bahsettiğimiz sınavlar için gerektiği kadar bilgiyi, özlü, yalın ve anlaşılır bir şekilde vermeyi amaçlamaktadır. Bugüne kadar yapılmış KPS sınavlarının tamamına yakını analiz edilerek soru gelebilecek yerler tespit edilmiş ve bu tespitler, yazarın uzun yıllara dayanan ders tecrübesi ile birleştirilerek bu eser meydana getirilmiştir. Kitapta bugüne kadarki erişime açık tüm KPS sınavlarında sorulmuş tüm anayasa & idare & idari yargılama hukuku soruları da, ünitelere ve üniteler içinde alt başlıklara ayrılarak okuyucuya sunulmaktadır.

Kitabın önemli ve ayırt edici bir özelliği de, çok sayıda sınavda sorulan yüzlerce sorunun ünite ve konu bazlı istatistiğinin okuyucunun istifadesine sunulmasıdır.

Kitabın, sınava hazırlanacak tüm okuyuculara faydalı olmasını temenni eder kendilerine başarılar dileriz.
İkinci Sayfa Yönetim

Adres : Osmanağa Mah. Pavlonya Sk. Nuhoğlu İş Merkezi No:8 K:4 D:52-53-54 Kadıköy-İstanbul - Telefon : 0216 422 51 50 - Faks : 0216 422 86 50 ® 2011 ikincisayfa.com